Rokometni klub Metlika

Izvajanje treningov mini rokometa v prihajajočem šolskem letu

Rokometni klub Metlika bo v prihajajočem šolskem letu izvajal treninge mini rokometa za dečke in deklice.

Pričetek treningov je odložen zaradi prenove športne dvorane OŠ Metlika, ki se je začela v mesecu septembru. Ko bo znanih več informacij o zaključku prenove, bomo objavili natančen razpored treningov na naši Facebook strani in spletni strani kluba. Hvala za razumevanje.

Treningi bodo potekali v sproščenem vzdušju v športni dvorani OŠ Metlika. Mladi se bodo skupaj s trenerjem sestajali 3–4-krat tedensko in se učili najlepšega moštvenega športa.

Svojega otroka lahko prijavite s sporočilom na elektronski naslov jaka.sikonja@gmail.com. Potrebne informacije so vaše ime in priimek, vaš elektronski naslov, ime in priimek otroka ter njegova letnica rojstva. Na elektronski naslov vas bomo obvestili o pričetku treningov.

Otrok bo na prvem treningu prejel prijavnico, na kateri bo predstavljeno delovanje kluba in ostale potrebne informacije.